SketchUp Free

Co je to SketchUp Free?

SketchUp Free je nekomerční online verze programu SketchUp, která je zdarma. Naleznete zde jednoduché rozhraní, kde můžete snadno vytvářet Vaše 3D modely. Naším cílem je umožnit Vám vytvořit 3D model čehokoliv, co vytvoří Vaše fantasie. Se SketchUp Free je 3D modelování snadno dostupné a jednodušší než kdy předtím. Není potřeba tisíce tlačítek nebo roletových menu – potřebujete předse prostor pro kreslení.

V-Ray

SketchUp Free je nejpřístupnější SketchUp, který jsme zatím vyvinuli. Nahrá se Vám na webovém prohlížeči v jakémkoliv operačním systému, takže můžete již dnes modelovat na Chromebooks i Linuxu. SketchUp Free nemá verze. Vždy budete využívat nejrychlejší a nejaktuálnější software. Není však celkem lhostejné, jakým hardwarem disponujete. Zkontrolujte, jestli splňujete hardwarové požadavky.

Na app.SketchUp.com můžete začít okamžitě modelovat. Využíváte stejný pohon jako stolní verze, který však běží na internetovém prohlížeči.
Využijte Trimble Connect, abyste mohli pracovat se svými modely online, takže budete mít kdykoliv a odkudkoliv přístup k aktuálním výsledkům Vaší práce. Vaše projekty se budou automaticky ukládat, takže i v případě výpadku budete mít poslední změny projektu dostupné na SketchUp Free. K dispozici máte až 10MB úložiště zdarma.

V-Ray

Trimble Connect přináší možnost sdílení a spolupráce ve SketchUp. Pozvěte spolupracovníky k prohlížení a úpravě Vašich modelů. Odepište na komentáře, přidělujte úkoly. Pořád budete pracovat na poslední verzi Vašeho modelu, přitom nebude problém vrátit se k provedeným změnám v jejich historii.

Pokud znáte stolní verzi SketchUp, naleznete téměř stejné nástroje i ve Free verzi. Protože SketchUp Free pracuje online, některé věci v něm fungují úplně odlišně, než stolní verze.
Proto je dobré přečíst si nápovědu ohledně Vytváření a úpravy modelů ve SketchUp Free na stránkách SketchUp.

V-Ray

Thu Jan 23, 2020 15:45:58
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

SketchUp.CADzone.cz